Hakan Şükür: Kendi Halkına Kurşun Sıkan Şerefsizdir

Gündem 16:24 | 22 Temmuz 2016

Son günlerde Cemaat lideri Gülen'e yakınlığıyla oldukça fazla tepki gören eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür, Twitter hesabından bir darbe videosuna çok sert tepki gösterdi.

Hakan Şükür Boğaz Köprüsü’nde darbeci askerlerin ateş açtığı görüntüleri paylaşarak, “Kendi halkına kurşun sıkanlar ve onların ardında kim varsa şerefsizdir, haindir. İzahı yok cezalandırılmalıdır. Yuh!” ifadelerini kullandı.

Şükür, darbe girişimiyle ilgili attığı tweet’ler tepki çekince twitter adresini takipçisi olmayanlara kapatmıştı.

null

SOFUOĞLU’DAN ŞÜKÜR’E ÇOK SERT SÖZLER

Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan eski milli futbolcu Hakan Şükür hakkında sosyal medya hesabından ağır sözler kullandı.

Sofuoğlu, sosyal medya hesabından, ‘Rabbim halkımızdan ve Reis’imizden razı olsun dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Biz abdestimizi alip adam gibi ölmeye koştuk. Sakarya Valiliği önünde elinde silah olan askerlerle karşı karşıya geldik. Rabbim halkımızdan ve reisimizden razı olsun. Dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Ne mutlu bu vatan icin şehit olanlara’ yazdı