Trump'ta Skandal Bitmez: Lindsey Lohan ile Seks Yapmak Harika

Gündem 09:08 | 18 Ekim 2016

ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'ın 2004 yılında CNN Radyo'da Howard Stern ile yaptığı röportaja ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında Trump'ın, Lindsay Lohan hakkında ''Gerçekten oldukça rahatsız bir kız, bu nedenle de yatakta harika'' ifadelerini kullandığı belirtiliyor.

8 Kasım 2016'da gerçekleştirilecek ABD Başkanlık Seçimleri öncesinde Trump'un başı dertten kurtulmuyor. Daha önce defalarca taciz suçlamalarına maruz kalan Trump, bu kez de 2004 yılında CNN Radyo'da Howard Stern ile yaptığı röportaja ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ile gündemde. Trump, söz konusu kayıtlarda Lindsay Lohan ile seks yapmanın nasıl olacağı konusunda müstehcen ifadeler kullanıyor.

null

CNN'in yayınladığı kayıtlarda Trump'ın, Stern’in “Bahse girerim Melania (Trump) yerine Lindsay Lohan’ı tercih edersiz” sözlerine Lohan'ın göğüslerindeki çillerden bahsederek karşılık verdiği görülüyor. Trump konuşmanın devamında "Bu sıkıntılı genç kızla seks yapmanın nasıl bir şey olacağını düşünebiliyor musun?" sorusuna ise "Muhtemelen haklısın. Gerçekten oldukça rahatsız bir kız, bu nedenle de yatakta harika. Derin rahatsızlıkları olan kadınlar nasıl olurlar bilirsin. O tip kadınlar yatakta her zaman en iyi olanlar değiller midir?" yanıtını veriyor.

Ses kayıtlarının ortaya çıkmasından sonra Lohan'ın menajeri CNN'e yaptığı açıklamada "Tam şu anda, Lindsay hayatında ortaya çıkan pozitif şeylere odaklanmayı tercih ediyor ve başkan adayı Donald Trump'ın kendisi hakkında yaptığı yorumlara kayıtsız kalmayı tercih ediyor'' sözleri ile sanatçının olaydan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Son zamanlarda özellikle taciz iddiaları ile gündeme gelen ve oldukça zor günler geçiren Trump'ın, bu olayların ardından başkanlık yarışında büyük darbe aldığı ve Amerikan kamuoyunda her geçen gün desteğinin azaldığı belirtiliyor.