İçerde'nin Sarp'ı Çağatay Ulusoy Kimdir?

Kim Kimdir 11:14 | 18 Ekim 2016

Medcezir dizisinden sonra İçerde dizisiyle ekranlara müthiş bir geri dönüş yapan Çağatay Ulusoy kimdir?

Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Çağatay Ulusoy ilk olarak 2010 yılındaki Best Model Of Turkey yarışmasında kazandığı birincilik ile adını duyurmuştur. İlk dizi oyunculuğu ise Show Tv kanalında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi olmuştur. Dizide Emir Sarrafoğlu‘nu canlandıran yakışıklı oyuncuya başrolde Hazal Kaya eşlik etmiştir. Dizi 3. sezonda köklü bir değişiklik yaparak Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu adını aldı. Başrolde oynayan Hazal Kaya karakteri diziden ayrıldı ve yerine başrol oyuncusu olarak Zeynep Çamcı ve Gizem Karacakatıldı.

Oyuncunun adı 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında geçmiştir ve bu sebeple gözaltına alınmıştır. Yakışıklı oyuncu mahkemeye sevkedilse de mahkeme tarafından serbest bırakılmıştır.

null

Adını Feriha Koydum dizisinden sonra yakışıklı oyuncu Star Tv’nin sevilen dizisi Medcezir ile ekranlara geri dönüş yaptı. Medcezir dizisinde canlandırdığı Yaman karakteri yakışıklı oyuncunun kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy‘un partneri ise Mira Karakteri ile Serenay Sarıkaya olmuştur.

Yakışıklı oyuncu son olarak Leyla Lydia Tuğutlu ile birlikte başrolünü paylaştığı Delibal filminde oynamıştır.

null

Çağatay Ulusoy yeni filminin ardından şu günlerde yeni bir dizi için ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Henüz dizinin konusu, yayınlanacağı kanal ve tarihi belli olmayan dizide yakışıklı oyuncuya Bensu Soral eşlik edecek. Merakla beklenen dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve tarihi belli olduğunda ilk olarak Sakarya Manşet haber sitemizde bulabileceksiniz.

null

Çağatay Ulusoy Oynadığı dizi ve filmler

2009-2010 Arka Sokaklar – Figüran

2010 Recep İvedik 3 – Dansçı Figüran

2011 Anadolu Kartalları – Ahmet Onur

2011-2012 Adını Feriha Koydum – Emir Sarrafoğlu

2012 Eve Düşen Yıldırım – Emir Sarrafoğlu Konuk Oyuncu

2012 Emir’in Yolu – Emir Sarrafoğlu

2012 Paranoya / Paranoia – Çağatay Ulusoy Kısa film

2013-2015 Medcezir – Yaman Koper

2015 Delibal – Barış Ayaz