Asena Atalay Yeni Sevgilisiyle İşte Böyle Yakalandı

Magazin 09:52 | 15 Eylül 2016

Yıldız futbolcu Caner Erkin'le boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Asena Atalay, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi.

Asena Atalay ve Çalık Holding'in veliahtı Mahmut Can Çalık, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda objektifimize yansıdı. Çifti yurtdışına giderken havalimanında el ele görüntüledik.

YALANLAMIŞLARDI

Uzun süredir beraber oldukları bilinen Mahmut Can Çalık ve Asena Atalay aşkını görüntülendi. Aylar önce sözcü.com internet sitemizde verdiğimiz haber sonrasında basın danışmanları tarafından yalanlanan aşk doğru çıktı.

null

EL ELE DOLAŞTILAR

Birçok gazetenin vermediği haberi yine ŞIK belgeledi. Önceki gün yurtdışına çıkmak üzere havalimanına ayrı ayrı gelen sevgililer, içeride buluşup el ele dolaştı. Pasaport sırasında beklerken Çalık sevgilisini alnından öptü.

Asena Atalay ve Mahmut Can Çalık Atatürk Havalimanı'na ayrı ayrı geldi. Çift VIP Lounge Salonu'nda buluştu. Çalık Holding'in genç veliahtı ve sevgilisinin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Asena Atalay ve Mahmut Can Çalık, pasaport kontrolü için uzun süre sırada bekledi. Çift, işlemler uzun sürünce sıkıldı.

Bir süre bekledikten sonra sevgilisinin saçlarını okşayan Mahmut Can Çalık, sevgilisi Atalay'ın gözlerinin içine aşkla baktı. Sırada beklerken romantik anlar yaşayan sevgililerden Çalık, Asena Atalay'ı kendisine doğru çekip defalarca alnından öptü.