Bodrum Masalı 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Magazin 16:58 | 07 Ekim 2016

Kanal D'nin yayın hayatına hızlı bir giriş yapan yeni dizisi Bodrum Masalı, 8. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümünde Faryalı ile Yıldız'ın geçmişteki ilişkisi çocukları derinden etkilemişti. Annesinin geçmişteki büyük aşkını öğrenen Su, oldukça zor anlar yaşamıştı. Peki Bodrum Masalı dizisinin 8. yeni bölüm fragmanında neler yaşandı? Dizide Yıldız, Evren’den boşanma kararını Faryalı’ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. İşte Bodrum Masalı 8. yeni bölüm fragmanı ve detayları... Bodrum Masalı dizisinin konusu ise Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır ve sevieln dizide bu konu edilmektedir.

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren’den boşanma kararını Faryalı’ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek’in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su’nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister.  Aslı ile Ateş’in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı’nın arasını yapmaya karar verir.


BODRUM MASALI 8. BÖLÜM FRAGMANI


BODRUM MASALI 7. BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Bodrum Masalı 7. son bölümde yaşananların yankıları kısa sürede atlatılacak gibi gözükmüyor. Özellikle Yıldız'ı zor günlerin beklediği dizide Faryalı'nın dik duruşu bakalım neleri değiştirecek.

BODRUM MASALI KONUSU 

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.