Brad Pitt Çocuklarını Görünce Gözyaşlarına Boğuldu

Magazin 09:41 | 18 Ekim 2016

Bir süre önce eşi Angelina Jolie ile boşanma kararı alan dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, haftalar sonrası çocuklarıyla ilk buluşmasında gözyaşlarına boğuldu.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Angelina Jolie’nin boşanma davası açtığı Brad Pitt oldukça zor günler geçiriyor… Eşi tarafından büyük oğulları Maddox'a şiddet uygulamakla suçlanan ve bu yüzden hakkında soruşturma başlatılan 52 yaşındaki aktör, geçtiğimiz gün bir terapist gözetiminde sadece bir çocuklarını görmek için eskiden ailece yaşadıkları Loz Feliz'deki eve gitti.

null

In Touch dergisinin haberine göre; Zahara ile ikizlerinden Vivienne'i karşısında gören Brad Pitt, gözyaşlarına hakim olamadı. Çocuklarının kendisini ağlarken görmesini istemeyen ünlü oyuncu, kısa sürede kendini toparladı. Ancak Zahara ve Vivienne de babalarını görünce ağlamaya başladılar. 8 yaşındaki Vivienne ile 11 yaşındaki Zahara, gözyaşları içinde “Baba ne zaman eve gideceğiz?” diye sordu. Bunun üzerine Pitt de yakında eve gideceklerini söyledi. Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin 3’ü evlatlık, 3’ü de biyolojik olmak üzere 6 çocuğu var.