Çağatay Ulusoy'un İlginç Bir Özelliği Ortaya Çıktı

Magazin 15:20 | 10 Ekim 2016

1. İçerde’ dizisi için saçlarını kestiren Çağatay Ulusoy, değiştiğini ama değerlerini kaybetmediğini söyledi. Ulusoy, “Benimle birlikte gelen şeyleri yolda bırakmadım, hâlâ beraber yürüyoruz onlarla” dedi.

2. Yeni dizisi ‘İçerde’ için saçlarını kısaltıp imaj değiştiren Çağatay Ulusoy, L’Officiel Hommes dergisine kapak oldu.

3. Canlandırdığı ‘Sarp’ karakteriyle imaj yenileyen oyuncu, şunları söyledi: ABD’de geçirdiğim süre boyunca karakteri oluşturmaya başlamıştık zaten.

4. Sarp’ın fiziksel özellikleri çok güçlü. Bu yüzden spor antrenmanlarımı iki katına çıkarttım. Silah eğitimi ve dövüş dersleri aldım.

5. “İnsanlarda ‘ben hiç değişmedim’ diye bir klişe vardır. Sen bugüne gelene kadar nasıl evrildiğini düşünüyorsun?” sorusuna Ulusoy, şunları söyledi: “Olduğum gibi davrandım her zaman. Samimiyet, insan ilişkilerinde değer verdiğim en önemli özellik...

6. Mutlaka değiştim ama bu yola girmeden önce sahip olduğum değerlerimi asla kaybetmedim.

7. Benimle birlikte gelen şeyleri yolda bırakmadım, hâlâ beraber yürüyoruz onlarla” diye konuştu.

8. Ulusoy “İnsanların en tahmin edemeyecekleri özelliğin ne olabilir?” sorusuna ise ilginç bir cevap verdi:

9. Karanlığı sevmem olabilir. Kapkaranlık bir yerde gökyüzündeki yıldızların var olma çabalarını izlemeyi seviyorum.

10. Ya da karanlıkta oturmak, kendimle baş başa kalmak bana iyi geliyor.

11. Oyunculuktan çok şey öğrendiğini söyleyen Ulusoy, “Sorumlulukları getirdi bana bu meslek. Kısa sürede işin maddiyatıyla değil, maneviyatıyla mutlu olmayı öğrettim kendime” dedi.

12. Kamera arkasından yapılan işlemleri sevdiğini ve merak ettiğini de ifade eden yakışıklı oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

13. Arada karalıyorum bir şeyler ve kendi çapımda bir şeyler çekiyorum ama öyle ha dediğinde olacak bir şey değil bu. Şu an sadece gözlemliyorum.