Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya Büyük Jest

Magazin 16:47 | 05 Eylül 2016

Geçtiğimiz günlerde İtalyan devi Inter'den Beşiktaş'a transfer olan yıldız futbolcu Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı'ya büyük bir jest yaptı.

Aşkı uğruna İtalyan devi Inter takımından Beşiktaş'a kiralık gelen Caner Erkin, önceki akşamki hazırlık maçında giydiği kramponla Şükran Ovalı'ya olan sevgisini bir kez daha milyonlara gösterdi.

Sahaya üzerinde 'Şükom 18' yazılı kramponla çıkan yıldız futbolcu, bu jestiyle güzel oyuncunun ayağını yine yerden kesti. Caner Erkin, evli olduğu dönemde aynı jesti Asena Atalay için de yapmış ve sahaya 'Asena 88' yazılı bir kramponla çıkmıştı.

Şimdilerde Şükran Ovalı'yla evlilik planları yapan yıldız futbolcunun, yeni kramponları Beşiktaşlı taraftarların da beğenisini topladı. Kendisi de koyu bir Beşiktaş taraftarı olan ve bu nedenle transferde payı olduğu konuşulan Ovalı'yı 'yenge' olarak bağırlarına basan Beşiktaşlılar, güzel oyuncu için sosyal medyada birçok paylaşımda bulundu. 


Şükran Ovalı da Caner Erkin ve kendisiyle ilgili yorum ile fotoğrafların hepsini twitter hesabındaki 'beğeniler' listesine alarak 'yeni yenge' olduğunu herkese ilan etti. Futbolcu aşkının kendisine taktığı 'Şüko' lakabını çok seven Şükran Ovalı, Beşiktaş taraftarının kendisine 'Yenge' diye hitap etmesinden de çok memnun.