Cem Belevi Ayrılığı Resmen Açıkladı

Magazin 18:36 | 13 Eylül 2016

Bir süredir Rengarenk dizisinde rol alan ünlü şarkıcı Cem Belevi, flaş bir ayrılık açıklamasında bulundu.

Bodrum Rixos Premium Otel'de sahneye çıkan Cem Belevi, tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sevilen şarkılarını seslendiren Belevi, sahnede yerinde duramadı. Canlı performans yapan Belevi, hayranlarından tam not altı.

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, Kurban Bayramı boyunca çalıştığını ifade ederek, “Bodrum Rixos'da birazdan sahneye çıkacağım, onun hazırlıklarını yapıyoruz. Yoğun bir bayram trafiği var. Bayramın 1’inci günü Bodrum’dayım, 2’ci günü Antalya, 3’cü günü tekrar Bodrum ve bayramın son günü ise İstanbul’da sahnemiz var. Bayramın 4 günü yoğun geçecek. Ben de bayramı sevdiklerimle kucaklaşarak, eğlenerek ve şarkı söyleyerek geçiriyorum” şeklinde konuştu.

Rol aldığı 'Rengarenk' dizisini bıraktığını açıklayan Belevi, "Dizinin İstanbul ayağında yokum, ayrıldım. Biraz daha müziğe odaklanmak istiyorum. Ekim ayında single'ım çıkacak. İzmir’de iken benim için çok daha keyifliydi dizi ama İstanbul’a gelince daha ciddi bir şekilde müziğe hazırlanmaya başladım. Şu anda Ekim ayında çıkacak bir single'ım var, 2017’de ise çıkaracağım bir albüm var. Ozan Çolakoğlu’nun aranjörlüğünde ve gülşen’in de dokunuşlarıyla yeni şarkılar hazırlanıyor” dedi.

SİNEMA FİLMİNE HAZIRLANIYOR

Yeni bir sinema filmi için teklif aldığını belirten Belevi, “Oyunculuğu ve müzik yapmayı birbirinden fazla ayırmıyorum. Besteci olduğum için bu şekilde bir yola girdim ve kendi bestelerimle çıktım yola. Şarkıcılıkta ilerlerken oyunculuk teklifi geldi, ben de değerlendirdim. Şimdi yoluma devam ediyorum şarkılarımla. Yine güzel bir proje gelirse inceleriz. Şu anda bir sinema filmi var.

Menajerimle beraber okuduğumuz ve incelediğimiz bir senaryo var. Beni çok heyecanlandırıyor sinema projesi. Bu yoğunluğun içerisinde onu araya sıkıştırmakta istemiyorum. Bir yandan da sinema filminde oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

"OYUNCULUK TUTKUYA DÖNÜŞTÜ"

Belevi, oyunculuğu çok sevdiğini vurgulayarak, "Oyunculuk müzikten sonra başladı. Bir tutku haline dönüştü ve çok seviyorum. Bu dalda kendimi geliştirmek çok istiyorum. İki romantik komedi dizisinde rol aldım. Şimdi bir ters köşe yapıp kendimi biraz daha geliştirip ispat etmem için bir dram rolünde oynamak isterim” dedi.

Gece geç saatlere kadar konserine devam eden Belevi, hayranlarıyla beraber şarkı söylemeyi de ihmal etmedi.