Cem Yılmaz Kürk Mantolu Madonna Şakası

Magazin 16:09 | 18 Ekim 2016

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün Türkiye'de gündem olan Kürk Mantolu Madonna olayı ile ilgili Fulya Özkalyoncu'ya Twitter'dan mesaj yolladı.

Geride bıraktığımız gün Aramızda Kalmasın adlı magazin programında yaşananlar, tüm sosyal medyayı ve magazin gündemini salladı. Yazar Sabahattin Ali’nin yıllar sonra yeniden gündeme gelen ve popüler olan kitabı Kürk Mantolu Madonna hakkında programın sunucuları arasında gerçekleşen diyaloglar ekranları karşısında programı izleyen seyircileri şaşırttı.

Özellikle Funda Özkalyoncuoğlu’nun kitabı okuduğunu söyleyerek yorum yapmaya başlaması ve ardından kitapta adı geçen Madonna’yı ünlü şarkıcı Madonna sandığının anlaşılması üzerine harekete geçen sosyal medya, kısa sürede yapılan paylaşımlarla bu gafı günün konusu haline getirdi. Ünlü ünsüz binlerce kullanıcı Madonna hakkında paylaşımlar yaparken, bu isimlere ünlü komedyen Cem Yılmaz da katıldı.Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla günün konusu haline gelen Kürk Mantolu Madonna hakkında paylaşımlarda bulunan Cem Yılmaz, doğrudan Özkalyoncuoğlu’nu hedef almaktansa konuya daha genel yaklaşmış. İşte Cem Yılmaz’ın yaptığı o paylaşımlar:

null

null