Deniz Çakır Ayrılık Kararı Aldı

Magazin 12:33 | 12 Temmuz 2016

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile başrolünü paylaştığı "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinden ayrılma kararı aldı.

Diğer başrol Oktay Kaynarca ile yaşadığı çalkantılı ilişki ile sık sık gündeme gelen Deniz Çakır'ın açıklaması bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcıları ise şimdiden başrol oyuncusu Deniz Çakır'ın yerini doldurabilecek bir isim aramaya koyuldular...

Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılıyor mu?

Aralarındaki sorunları çözemeyince ayrılmaya karar veren ikiliden ünlü ismin dizinin kadrosundan da ayrılacağı öğrenildi.

Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın başrolü paylaştıkları ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin setinde başlayan aşkları sürpriz şekilde sona erdi. Aralarındaki sorunları çözemeyince ayrılmaya karar veren ikiliden Çakır’ın dizinin kadrosundan da ayrılacağı öğrenildi.

YENİ BAŞROL ARANIYOR!

Yeni başrol oyuncusu için arayış başlarken, Oktay Kaynarca’nın bayram tatili boyunca Bodrum’da kendini tekneye kapattığı öğrenildi.

Ayrılığın ardından oldukça üzgün olan Oktay Kaynarca’nın yakın çevresine “Tüm çabalarıma rağmen bu ilişkiyi kurtaramadım” dediği öğrenildi.