Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'a Çarpıcı Mesaj

Magazin 10:00 | 03 Ekim 2016

Rıza Sarraf’la altı yıllık evliliğine nokta koyma kararı alan Ebru Gündeş, Günay Restaurant’taki ilk gecesinde neşe saçtı. Şıklığıyla göz dolduran şarkıcıyı, sanatçı dostları yalnız bırakmadı
 
New York’ta tutuklu olan eşi Rıza Sarraf’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, önceki akşam Günay Restaurant’ta sahne aldı. Ayrılık kararı sonrası ilk kez sevenleriyle buluşan Gündeş, iki farklı kostümüyle göz doldurdu. ‘Gün Ağardı’ parçasıyla konserine başlayan şarkıcı, artık okumayacağı iddia edilen ‘Gönlümün Efendisi’ şarkısını ikinci sırada seslendirerek büyük alkış aldı.
 
Yaklaşık üç saat sahnede kalan Gündeş, neşeli halleriyle dikkat çekti. Gece boyunca hayranlarını öpücük yağmuruna tutan sanatçı, “Bu gece Ebru Gündeş şarkıları duyacaksınız. Hep beraber eğlenmek için buradayız” dedi.
 
null
 
Sanatçı dostlarından destek
 
Ebru Gündeş’i dinlemeye gelenler arasında; Demet Akalın - Okan Kurt, Ayla Çelik, Serdar Bilgili - Nazlı Çelik gibi ünlü isimler de vardı. Şarkıcı, Ayla Çelik’le ‘Bağdat’, Demet Akalın’la ‘Türkan’ parçalarını okudu. Akalın, “Dünyanın en güzel kadını. Ve en iyi kalpli annesi. Allah’ım kara gün göstermesin. Biraz daha konuşursam ağlayacağım” diyerek sahneden indi.