Eda Taşpınar Çıplak Pozuyla Sosyal Medyayı Salladı

Magazin 18:43 | 09 Temmuz 2016

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, bir kumsalda çekildiği çıplak pozu Instagram hesabında paylaşınca sosyal medyayı adeta salladı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla magazin basınında sürekli yer bulan İkoncan lakaplı Eda Taşpınar bikini-mayo pozlarıyla fit vücudunu sergilemeye devam ediyor.

Cesur paylaşımlarıyla erkek takipçilerinin gönlünde taht kuran sosyetik güzel Instagram hesabından paylaştığı üstsüz pozuyla kısa sürede yine ilgi odağı oldu. Taşpınar'ın fotoğraflarına 'kadın zirve' şeklinde yorumlar geldi.

SİMGE, EDA TAŞPINAR MAĞDURU!

Manken ve sunucu Simge Tertemiz de tatilini Çeşme'de oğluyla birlikte sürdürüyor. Eda Taşpınar'ın adını taşıyan güneş yağını alan Tertemiz isilik olunca isyan etti. Ünlü manken başına gelenlerin ardından 70 TL'lik ürün için Snapchat'te bir video paylaşarak ikoncan'a şu sözlerle ateş püskürdü:

"Eda Taşpınar'ın 'bomba' dediği ürünü denedim, test ettim. Kesinlikle bu ürünü kullanmayın, berbat. Bu yağları kullandıktan hemen sonra tüm vücudumu isilik bastı. Edacığım paraya ihtiyacın da yok, niye bu ürünü çıkardın anlamadım! Gerçekten yazıklar olsun."