Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Magazin 14:22 | 05 Ekim 2016

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 42. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam sezonun ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde yaşananlar soluksuz takip edildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli, İlyas'ın düğününde öyle bir sırrı öğrendiki bu ihanet karşısında alacağı kara merak konusu olmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise dizinin seyri beklenmedik şekilde değişiyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanıdna Alparslan'ın kendine ihanet ettiğini öğrenen Hızır Çakırbeyli, yiğenini öldürme kararı alıyor. Bunu duyan İlyas harekete geçerken, Alparslanı kaçırmak için plan yapıyor. Derin devletin başı olduğu ortaya çıkan Alparslan'ın dayısı Davut'un bu olaylar yaşanırken nasıl bir plan uygulayacağı henüz belli değil. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar.

Meryem ve Hızır'ın aşkı başlarına gelen son olayla bir kez daha sınanmıştır. Düşmanlarının yapmak istediklerinin aksine, her felaketten sonra birbirlerine daha sıkı sarılır Çakırbeyli çifti. Aile biraz olsun toparlandığında sıra yarım kalan bir meseleyi halletmeye gelir. İlyas ve Esra'yı evlendirmeye… Beklenen düğünün gecesinde gelişen olaylar ve karşılaşılan acı sürprizler herkesin tadını kaçıracaktır. En çok da Meryem'in... Hızır'ın eski aşkı Ceylan'ın ortaya çıkması onun için tehditlerin en büyüğüdür. Birbirlerinin arkasından iş çevirmekten geri duramayan masa üyeleri bu kez birlik olup ortak düşmanlara karşı savaş açacaklardır. Hainlerin cezası kesilirken Alparslan'ın büyük sırrının ortaya çıkması da an meselesidir. Hızır Çakırbeyli'nin ihanetin hiç bir türlüsüne tahammülü yoktur. O'nun kurallarına göre "ihanet eden ölür".