Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölümde Neler Olacak?

Magazin 13:46 | 18 Ekim 2016

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 43. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 43. bölüm ile ilgili çok önemli tüyolar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında. Yeni sezona fırtına gibi giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sular durulmuyor. Alparslan’ın ihanetini öğrenen Hızır, yeğeni bile olsa affetmeyeceğini söyler ve fidanlıkta buluştuğu yeğenini vurur. Aynı zamanda devletin adamı olan Alparslan’ı vurduğunu öğrenen dayısı Davut, Nevzat’a Hızır’ı cezalandırmasını ister. Bunun üzerine Nevzat, Hızır’ın evine giderek tutuklanma emri olduğu söyler ve kelepçeleri takar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. yeni bölümü yayın saati olan 20.00’da atv’den online izlemek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

null

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izlenme rekorları kırıyor. Geçen hafta salı günü reyting sıralamasında birinci olan dizinin 43. yeni bölüm fragmanı Youtube kanalında bir milyondan fazla izleyiciye ulaştı. Geçen bölümde Hızır’ın Alparslan’ı vurduğu sahne ile sona eren dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Hızır’ın bu hareketinden sonra herkes kendisine cephe alır. Alparslan’ın dayısı, eski istihbaratçı Davut, Hızır’ı bitirmek için elinden geleni yapacağını söyleyerek Nevzat’a emirler verir. Bunun üzerine Nevzat, Hızır’ın kendi istekleri dışında hareket etmesinden dolayı evine gelir ve ailesi önünde kelepçeleri takar. Hızır’ın annesi Hayriye Ana’da “Benim kanımı döken adama diyecek lafım yok” diyerek tokatı patlatır. Peki Hızır’a ne olacak? Alparslan öldü mü? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. yeni bölüm fragmanı…