Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Darbe Girişimi

Magazin 09:19 | 06 Ekim 2016

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunun ilk bölümünde darbe girişimine yer verildi.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yeni sezon ilk bölümüne 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ ile ilgili sahneler damga vurdu. Bölümde Hızır ve Meryem iyileşmeye çalışırken, yeraltı dünyasında masanın bilgisi haricinde silah ve mühimmat üretimi yapıldığı öğrenildi ve bunun amacı sorgulandı. Masa toplantısına tele konferansla katılan Ünal Kaplan'ın iç savaş çıkacak açıklamasından sonra, Alparslan'ın yerinde bir tahmin yaparak "Bunlar darbe mi yapacak?" demesi üzerine masada soğuk rüzgarlar esti.

null


MEYDANLARA KOŞTULAR 

Hızır Reis, Ünal Kaplan'a "O Amerikalı dangalak arkadaşlarına söyle p..çlerine sahip çıksınlar" sözleri geceye damga vurdu. Görüşmenin akabinde ise savaş uçaklarının uçmaya başlaması, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın sesiyle selalar okunması üzerine tüm aile meydanlara koştu. Görüşmenin devam ettiği sırada, Paralel Devlet Yapılanmasının Paralel İhanet Çetesi olarak telaffuz edilişi dikkatlerden kaçmadı.