Gülben Ergen'e Şarap Tepkisi

Magazin 23:08 | 07 Temmuz 2016

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, resmi Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafta "şarap" görülmesinden sonra hayranlarından büyük tepki gördü.

Gülben Ergen ve Hande Fırat'ın birlikte çekilen fotoğrafında kadraja giren içki şişesi sosyal medyada olay oldu. Eğlendikleri dakikadan bir fotoğraf paylaşan Ergen'in ardından Hande Fırat da Instagram'dan bir fotoğraf paylaştı. Kadraja giren şarap şişesine yorum ve tepki yağdı.

Ergen masadaki içkiyi sakladı, Fırat gözler önüne serdi

Ergen'in paylaştığı fotoğrafta yemek masası görünmezken, Hande Fırat fotoğrafın geniş açısını paylaştığı masa üzerindeki içki şişesini gören hayranları, Ergen'i topa tuttu. Fotoğrafı kesip koymasına sinirlenenler sosyal medyadan ateş püskürdü

Gülben Ergen tepkilere sessiz kaldı

Gülben Ergen, sessiz kalmayı tercih ederken Hande Fırat ise "Belki masada umreye gitmeyenler vardır. Mevsimlerden bayramdır! Hepimiz aynı masanın etrafında oturmuşuzdur birlikte! Önemli olan bu" diyerek eleştirilere yanıt verdi.

Hacca gitmişlerdi

Erhan Çelik ve şarkıcı Gülben Ergen hacca gitmişti. Balayı tatil yerine kutsal topraklara gitme kararı alan çift dini görevlerini yerine getirip hacı olmuştu.

İçkiden nefret ettiğini söylemişti

Gülben Ergen ise 2012 yılında "#3şeydenNefretEderim silah, içki, yalan" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.