Hande Yener: Demet'ten Artık Gına Geldi

Magazin 12:38 | 13 Temmuz 2016

Geçtiğimiz gün telefonla bağlandığı bir canlı yayın sırasında küfür ettiği duyulan Demet Akalın'a, ezeli rakibi Hande Yener'den tepki geldi.

Şu sıralar Bodrum'da tatil yapan Demet Akalın son günlerin en çok konuşulan isimlerinden. Akalın'ın Asena Atalay'ın sunumuyla ekrana gelen Magazin D programına canlı yayınlanacağı sırada küfür etmesi sosyal medyada da geniş yer bulurken bir tepki de rakibi Hande Yener'den geldi.

Yener, Demet Akalın'ın 'küfürbaz' olduğunu bildiğini ancak bunu sonunda halkın da gördüğünü sosyal medya hesabından yazdı. Ezeki iki rakip arasında sular bir dönem durulmuş ancak geçtiğimiz günlerde yeniden alevlenmişti. Akalın, Yener'in kızı Hira'nın fotoğrafına b.k emojisi koyduğunu iddia etmiş ve çılgına dönmüştü.

Yener isim vermeden sosyal medya hesabı Instagram'dan şu sözleri yazdı:

Kulüpte dinleyene, televizyonda izleyene, gazeteciye, eski arkadaşa küfür eden, ama bu işlerle alakası hiç yokmuş gibi davranan herkesin maskesi bir gün düşer...Bu bir tür ilahi adalettir! Kişi insanlara iftira atacağına ya olduğu gibi görünmeli ya da göründüğü gibi olmalıdır... Herkes kanar, yukarıdaki kanmaz...