Hande Yener'den Hadise'ye Büyük Jest

Magazin 13:50 | 14 Temmuz 2016

Ünlü şarkıcı Hande Yener, Bodrum'daki beach'inde Hadise şarkıları çalarak bir süredir arasının kötü olduğu Hadise'ye zeytin dalı uzattı.

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre Bodrum'daki beach savaşları farklı bir boyut kazandı. Hadise, bu yıl açtığı 'La Plaj' ile Hande Yener'in sahibi olduğu 'Sebastian Dona' adlı beach kulübe rakip olmuştu. Ancak Yener'den beklenmeyen bir hamle geldi.

HADİSE'NİN ŞARKILARINI ÇALDI

Ünlü şarkıcı, önceki gün mekanında düzenlediği 'Happy hour' partide Hadise'nin şarkılarını çalarak rakibine zeytin dalı uzattı. Bu hareket hem mekanda eğlenenleri hem de ikilinin hayranlarını bir hayli şaşırttı. Yıllar önce Sinan Akçıl yüzünden karşı karşıya gelen ve açtıkları mekanlarla rekabeti Bodrum'a taşıyan Hadise ile Hande Yener'in bu savaşına geçen ay Demet Akalın da dahil olmuştu.

GÖZLER ONDA

La Plaj'ı ziyaret edip mekanı Instagram'da öven Akalın'ın bu hareketi ise "Demet, ezeli rakibine nispet yaptı" dedirtmişti. Geçen hafta mekanında yaşanan silahlı kavga nedeniyle zor anlar yaşayan Hadise'ye Yener'den destek mahiyetinde gelen bu son hamle gözleri ünlü popçuya çevirdi.

GEÇEN YIL DA KONSERİNE GİTMİŞTİ

Hadise'nin geçen yıl Kıbrıs'ta konserini izlemeye Hande Yener gitmişti. Hadise ile Sinan Akçıl'ın aşkının bitmesine yol açtığı iddia edilen Hande Yener, konser mekanındaydı. Ancak Hadise, değil Yener'in yanına gitmek, yüzüne bile bakmadan geceyi noktaladı.

Daha önce barışma teklifini reddedip olan tüm bağını koparan popçunun, zeytin dalı karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor.