Hülya Avşar: Kılıçdaroğlu'nun Yalaka Demesini Unutuyorum

Magazin 11:54 | 28 Temmuz 2016

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaşadığı bir polemikten ötürü açtığı tazminat davasını geri çektiğini açıkladı.

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminden sonra hem halk hem de siyasiler birlik ve beraberlik mesajı verdi.

INSTAGRAM HESABINDAN DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ağırladı. Bundan etkilenen Avşar, sosyal medya hesabından Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açtığı davayı geri çektiğini açıkladı.

null

YALAKA DEMESİNİ UNUTUYORUM

Instagram hesabından dün bir açıklama yapan Hülya Avşar, “Yeter ki birlik, beraberlik olsun. Yalaka demesini unutuyorum. Ben de Kemal Kılıçdaroğlu’na açtığım davayı geri çekiyorum. Kılıçdaroğlu ve diğer parti liderlerine birlik ve beraberlik için tekrar teşekkür ederim. Sevgiler” dedi.

İkili arasındaki tartışma Kılıçdaroğlu'nun; gazetecilerin Hülya Avşar'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile ilgili yaptığı açıklamaları sorması üzerine “Hülya Avşar kim? Sanatçı mı? Yalakadan sanatçı olmaz. Sanatçı dik durur, gücün karşısında eğilmez” demesiyle başlamıştı. 

null