Hülya Avşar Tanju Çolak ve Sadettin Saran'ı Sildi

Magazin 11:25 | 18 Ekim 2016

Yakın zaman içinde Selfie adını verdiği ve hayat hikayesini anlatan filmi piyasaya çıkarmaya hazırlanan Hülya Avşar, ilişkileri ile ilgili bölümden iki kişiyi çıkardı.

Bir süredir kendi hayatını anlatan bir film çekeceğini söyleyen ve eline kamerayı alarak hemen her aşamasında kendisinin dahil olacağı Selfie filminin çekimlerine başlayan Hülya Avşar, filminde sona geldi. Aralık ayında seyircilerle buluşturmaya hazırlandığı filmiyle ilgili yaşanan bir gelişme ise son derece şaşırttı. Hayatına giren erkekleri de filmine dahil eden Avşar, son anda iki erkeği sildiği söyleniyor.

null

Bunlardan biri 89 yılında aşk yaşadığı Tanju Çolak diğeri ise neredeyse nikah masasından döndüğü Sadettin Saran. Hülya Avşar’ın filmde bulunan iki ismi kaldırmasının nedeni olarak ise yakınlarının fikrini almasının ardından gelen “Filmin hakkında kötü reklam olur, herkes o isimleri konuşur, filmin çöpe gider” şeklindeki yorumlar olmuş. Hülya Avşar da bu görüşlerden sonra Tanju Çolak ve Sadettin Saran’ı filminden çıkarmış.

null