İbrahim Kutluay - Demet Şener Boşanıyor mu?

Magazin 10:55 | 12 Ekim 2016

Yaklaşık 11 yıldır mutlu bir evlilikleri olan Demet Şener - İbrahim Kutluay çiftinin boşanmaya karar verdiği iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Uzun yıllar sonra İstanbul’daki moda haftası dolayısıyla podyuma çıkacak olan Demet Şener Kutluay hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. 2005 yılında Çırağan Sarayı’ndaki muhteşem bir düğünle dünya evine giren Demet Şener – İbrahim Kutluay çifti boşanıyor. 11 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan ikiliden Demet Şener Kutluay şu açıklamayı yaptı:

null

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar’a yaptığı açıklamada ‘Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız ‘ dedi.

DEMET’TEN AYRILIK MESAJI

Demet Şener Kutluay, boşanma konusunda ciddi olduğunu attığı mesajla da gösterdi. Renkli Sayfalar’a katılarak kararını açıklayan Demet Şener, ayrıca attığı mesajda “Boşanma kararı isteğim doğrultusunda gerçekleşti” yazdı.

null

Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:

“Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konusu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiyeti açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz. Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki.”