İçerde - 4. Bölüm Fragmanı - Sarp'ın Köstebek Olduğu Ortaya Çıkacak mı?

Magazin 16:20 | 04 Ekim 2016

Show TV'nin yayın hayatına fırtına gibi başlayan yeni dizisi İçerde, 4. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

İçerde dizisi yeni bölümde izleyenleri ekrana kilitledi. Show TV'de ekrana gelen İçerde dizisi yeni bölümde Sarp'ın köstebek olduğu anlaşılırsa Sarp'ın hayatı tahlikeye girer. 

null

Yapımcılığını ay yapım'ın üstlendiği İçerde dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral yer alıyor. Yayınlanan ilk iki bölüm ile reyting rekorları kıran Uluç Bayraktar imzalı dizi yeni bölümü ile bu akşam Show Tv'deydi.

null

İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır...

HAYALİ GERÇEK OLDU!

Ay Yapım imzalı, ekranların yeni fenomeni İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy'un çocukluğunu canlandıran Çağan Efe Ak başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

null

9 yaşında olan İlköğretim 4.sınıfta okuyan Çağan Efe Ak ekranlarda sergilediği müthiş performansıyla göz dolduruyor. Çağatay Ulusoy hayranı olan Efe, İçerde'de Ulusoy ile çalıştığı için çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor.Efe, soluksuz izlediği Medcezir'de hayran olduğu Ulusoy'la aynı dizide rol alabileceğini öğrendiğinde büyük heyecan duyduğunu sözlerine ekliyor...

SARP VE MERT KARŞI KARŞIYA!

İçerde'nin Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde; Mert, ağabeyi olduğundan habersiz Sarp'ın hayatını, polisliğini riske atarak kurtaracak. Mert'i öldürmemek için kendini vurmayı seçen yani görevde başarılı olamayan Sarp için Celal bir karar verecek. Heyecan dolu bölümde; Göl evinde tedaviye alınan Sarp'ın sürpriz ziyaretçisi Melek olacak...