İçerde 5. Bölüm Fragmanında Büyük Operasyon Başlıyor

Magazin 11:12 | 17 Ekim 2016

Show TV'nin başrollerinde yakışıklı oyuncular Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İyinemli'nin oynadığı yeni dizisi İçerde, 5. bölümü fragmanları yayınlandı.

Temposu ve heyecan dozu bir an olsun düşmeyen “İçerde”, 5. bölümüyle takipçilerini yine ekrana kilitleyecek. Dizinin yeni bölümünde Yusuf Müdür’ün Celal’in büyük sevkiyatına düzenleyeceği dev baskın sahnesinin nefes kesek. İşte İçerde 5. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...İÇERDE 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

100 figüran ve 80'e yakın aracın kullanıldığı film tadındaki operasyon sahnesinin damga vuracağı dizide olaylar şöyle gelişecek: Melek’in Sarp’la ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf'a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal’le paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip’ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir.Sarp, Celal’in özel misafiri Akın Işık’la büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir. Bu sefer kesin Celal’in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun’un lokantasında Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun’un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken oyun kuran Melek, Sarp’ın, Yusuf'un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir? 

İÇERDE 4. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANAMIŞTI?

Füsun, Sarp’ın polis olmak yerine Celal’in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır ve bayılır. Eylem hemen Füsun’u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp, ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim’in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar.

Mert’in Füsun ve Eylem’le yakınlığını fark eden Celal, Mert’i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert’i cezalandırmaya karar verir. Melek’e aşık olan Davut, Sarp’la ikisini göl evinde gördüğünden beri ona karşı dolmaktadır. Melek’e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun’un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür’ün bir planı vardır...