İçerde 5. Bölüm'e Öpüşme Sahnesi Damga Vurdu

Magazin 08:49 | 18 Ekim 2016

Show TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi İçerde'nin 5. bölümüne; Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Sarp ve Bensu Soral'ın hayat verdiği Melek karakterlerinin öpüşme sahnesi damga vurdu.

İçerde dizisi 5. bölümü 18 Ekim'de Show Tv'de yayınlandı. İçerde dizisinde soluksuz bir heyecan yaşanırken, herkes birbirine oyun oynuyor. İki kurt birbirine karşı oyun oynarken, oyunu bozan da oyun içinde olan da Sarp oluyor. Sarp kendini beklenmedik bir sonuç içinde buluyor.

Yusuf Müdür, Umut'un yerini bilen Necip oldu ve Sarp'in asıl gayesini hatırlattı: Bitir Celal'i, al kardeşini dedi. Sarp kardeşinin yaşamasından dolayı sevinçli olsa da artık tek gayesi vardır. Kardeşini bulmak için Celal'i bitirecektir. Melek, Sarpt'ten şüphelenmeye başlar. Akın Işık isminden dolayı Sarp'e karşı "polisliğe devam etme" şüphesini taşır. Melek, Sarp'e oyun oynayacaktır. Bilgisayarında Akın Işık klasörünü açıp videoyu izlerse, Sarp'in polis olduğunu anlayıp bunu Celal'e söyleyecektir.

İÇERDE 5.BÖLÜM SON BÖLÜM İZLEMelek Akın İpek'e yeni otel ayarlarken, Sarp'te Melek'in peşinden gidiyordu. Mert, sonunda kendisini kaçıran ve çocukken kendisine eziyet adamı sonunda gördü. Unutmak isterken o adamı, intikamın adı Coşkun oldu. Mert, Eylem'le buluşur. Eylem, Mert'e hala Sarp konusundan dolayı sinirlidir. Eylem, karar verir ve Mert'e Coşkun'a dair bilgilerini paylaşır.

Celal'in otoparklarından birinden bir adamı büyük bir para kaldırır. Celal'in adamı al yanak, bu durumu öğrenir ve Celal'e söyler. Celal, bu adam merhamet eder. Celal'in merhameti ölümdür. Davut ile Sarp'in arasında gizliden gizliye savaş çıkmaya başlar. Akın Işık ile Kebapçi Celal en sonunda karşılaşır. Sevkiyat üzerine konuşurken, onları dinleyen bir de Yusuf Müdür vardır. Yusuf Müdür, Celal'i avlayacağını düşünürken, Mert çoktan plan kurmaya başlamıştır. Mert, emniyetten herkesi kandırmıştır. Yusuf Müdürü oraya yönlendirdi. Celal bu olaya çok sevinir. Yusuf Müdür bu yemi yemiştir. Yusuf Müdür ve Sarp bu yemi bilerek yemişlerdir çünkü "interpol" kelimesi içlerinde köstebek olduğunu gösteriyor. Kebapçı Celal ile Akın Işık sevkiyatı başka yerde yapacaktır. Asıl Akın öyle bir yerde çıkıyor, Sarp Akın Işık'ı öyle bir şekilde tanıyor ki, Melek'in oyununa gelmiyor. 

null

Eylem, Sarp'e annesi üzerinden yalan söylemiştir. Bunu yapmasının tek sebebi, Sarp'in eve geri dönme isteğidir. Bu istek Sarp'te ters teper. Her ne kadar Eylem, Sarp'e karşı duygusal yakınlaşsa da, kardeşi Umut'un yaşadığını Eylem'den saklamaktadır.

Celal oyunlarını oynamaya devam ediyor. Yeni oyunu Yusuf ile Mert'i birbirine düşürecek hamleler yapmaktadır.