İçerde Dizisi 2. Bölüm Yeni Fragman

Magazin 21:51 | 23 Eylül 2016

Show TV'nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İyinemli ve Bensu Soral gibi isimlerin bulunduğu yeni dizisi İçerde'nin 2. bölümünün fragmanları yayınlandı.
İçerde dizisi 1. bölüm ile büyük beğeni topladı. Show TV'de ekrana gelen ilk bölüm ardından gözler 2. bölüm fragmanına çevrildi. İçerde 1. bölümde Mert ve Sarp aslında birer köstebek çıktı. Bu şok eden gerçek karşısında izleyenler büyük şok yaşadı. İşte merakla beklenen İçerde 2. yeni bölüm fragmanı...
Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli,Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun rol aldığı İçerde yeni bölümü ile 26 Eylül 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00'da Star'da.
İÇERDE DİZİSİ 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 
İÇERDE DİZİSİ GENEL HİKAYE
İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.
Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır. 
İÇERDE DİZİSİ 2. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI