İkimizin Yerine Filminden Görkemli Gala

Magazin 10:37 | 19 Ekim 2016

Başrollerini güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile yakışıklı jön Nejat İşler'in oynadığı İkimiz Yerine filmi, görkemli bir gala ile izleyicileriyle buluştu.

21 Ekim'de vizyona girecek filmin galasına Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz,  Fahriye Evcen, Kerem Bürsin, Barış Falay gibi ünlü isimler de katıldı.

null

Nur Fettahoğlu’ da katılanlar arasındaydı.

null

Dayak yiyerek dövmeyi öğreniyorum!

Galaya oyuncu kadrosuyla birlikte gelen Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi Kerem Bürsin geceye tek başına geldi. “Serenay'ı yalnız bırakmak olmaz. Biliyorsunuz sevgi emek ister” diyen Bürsin'e hayranları yoğun ilgi gösterdi.

null

Bir yıldır yeni filmi için çalıştığını söyleyen yakışıklı oyuncu, “Boks yapıyorum. Bugüne kadar çok yumruk yedim ama bu şekilde dövmeyi öğreneceğim” dedi.

Bir araya gelmediler

Fahriye Evcen ile aralarında sorun olduğu için sevgilisi Murat Boz ve Burak Özçivit'in görüşmedikleriyle ilgili haberleri soran gazetecilere cevap vermeyen Aslı Enver, gece boyunca Evcen'le bir araya gelmedi.

null

Burak sette

Burak Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen galaya tek başına geldi. Evcen, “Burak'ın çekimleri var. Sette olduğu için gelemedi” açıklamasını yaptı.