İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun Cingöz Recai'deki Partneri

Magazin 10:50 | 28 Eylül 2016

1. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynayacağı ‘Cingöz Recai’ filminde kadın oyuncu arayışı neredeyse bitti. sinema sektöründen gelen dedikodulara göre Songül Öden, birçok güzel aktris arasında ön plana çıkan isim.

2. Peyami Safa’nın romanı ‘Cingöz Recai’nin ikinci kez beyazperdeye aktarılacağı haberinin ardından başrol için isim arayışları başlamıştı.

3. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Limon Yapım’dan gelen teklifi kabul etmesiyle bu kez de akıllara ‘Kadın oyuncunun kim olacağı?’ sorusu geldi.

4. İmirzalıoğlu’yla başrolü paylaşacak kadın oyuncu için birçok isim üzerinde düşünülürken güzel oyuncu Songül Öden’de karar kılındığı iddia edildi.

5. Kenan İmirzalıoğlu’nun yakışıklı ve iyi niyetli bir hırsızı canlandıracağı film için Öden’e teklif götüren yapım ekibinin güzel oyuncuyla protokolde anlaştığı konuşuluyor.

6. Rol aldığı dizilerdeki oyunculuğuyla Türkiye’nin yanı sıra Arap dünyasında da büyük bir hayran kitlesine sahip Songül Öden’in filmde başrolü paylaşmasına Kenan İmirzalıoğlu da sıcak bakıyor.

7. Serçe Sarayı Songül Öden, bir yıl aradan sonra dizi setlerine dönüyor. Ünlü oyuncu, Star TV’nin yeni dizisi “Serçe Sarayı”nda başrolde olacak.

8. Yapımcılığını Endemol’un üstlendiği, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı dizi Ocak 2015'de başlayacak.

9. İmirzalıoğlu’nun, Songül Öden’le başrolü paylaşacak olmasından dolayı eşi Sinem Kobal’ın da bir hayli memnun olduğu konuşulanlar arasında.

10. Senaryosunu Kerem Deren’in yazacağı filmde Öden dedesinden miras kalan Selma karakterine hayat verecek.

11. Öden, Selma’nın mirasına göz diken ve ‘Cingöz Recai’ karakterini canlandıracak olan İmirzalıoğlu ile filmde rol gereği aşk yaşayacak.