Jon Snow Sevgilisiyle El Ele Göz Göze

Magazin 14:57 | 08 Eylül 2016

1. Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisindeki rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Kit Harington ve Rose Leslie ilişkisi tam gaz sürüyor.

2. Dizide Jon Snow karakterini canlandıran İngiliz aktör Kit Harington ile Ygritte karakterini oynayan İskoçyalı oyuncu Rose Leslie, New York sokaklarında yürürken görüntülendi.

3. El ele yürüyen ikilinin aralarındaki elektriği dışarıdan fark etmek zor değildi.

4. 29 yaşındaki Harington ile aynı yaştaki sevgilisinin trafik ışıklarında beklerken objektife yansıyan görüntüsünde, Harington’ın kızıl saçlı sevgilisinden gözlerini alamaması dikkat çekti.

5. Birlikte sohbet edip gülen çiftin mutlu halleri gözlerden kaçmadı.

6. İkili, Game of Thrones dizisinin İzlanda’da yapılan ikinci sezon çekimlerinde tanışmalarından bu yana birlikteler.

7. Vogue İtalya’ya röportaj veren Harington, İzlanda’da bulduğu aşkı için “Çünkü bu ülke güzel, çünkü kuzeyin ışıkları sihirli, çünkü orası benim aşık olduğum yer” açıklamasını yaptı.

8. “Birine ilgi duyuyorsanız ve dizide aşıkları oynuyorsanız gerçekten aşık olmak çok kolay hale geliyor” dedi.

9. Kit Harington, bu sıralar New York’ta, başrolleri Jessica Chastain ile paylaştığı “The Death and Life of John F. Donovan” adlı filmin çekimlerine devam ediyor.

10. Dizide Gece Nöbetçisi olan Jon Snow, Yabanıllar'a yardım ederken aralarındaki Ygritte'e aşık oluyor ve bu nedenle Gece Nöbetçileri'nin hedefi haline geliyordu.