Kara Sevda 39. Bölüm Fragmanı

Magazin 14:58 | 12 Ekim 2016

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda 12 Ekim Çarşamba günü saat 20:00'da star TV'de ekrana gelecek. Yayınlanan Kara Sevda yeni bölüm fragmanında Kemal Deniz'in kendi kızı olduğunu öğreniyor. Asu Deniz'in Kemal'in kızı olduğunu öğrenice deliye döner Öte yandan Emir Kemal'in söylediklerinden şüphelenecektir.

KEMAL GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK Mİ?

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı "Kara Sevda" bu hafta yine nefes kesen bir bölümle ekrana geliyor. Nihan'ın kızı Deniz'in, babası olduğundan şüphelenen Kemal, gerçeklerin peşine düşüyor.

Kemal'in bu gerçeği öğrenmemesini isteyen Nihan yeni bölümde düşmanı Asu'ya iş birliği teklif edecek. Yeni bölümde; Kemal'i kalbine gömerek kendini sadece kızına adayan Nihan, hem Emir'e hem de Kemal'i karşı mücadele verecek. Heyecan dolu bölümde; Kemal'in dna testi yaptırmak istediği öğrenen Emir de yeni bir plan için kolları sıvayacak.

KARA SEVDA 39. BÖLÜM ÖZETİNihan’ın kucağında Deniz’i gören Kemal, geçmişe dair parçaları bir araya getirdiğinde aklında tek bir soru belirir: Deniz, kendi kızı olabilir mi? Kemal’in kalbinin sesinden daha somut bir kanıta ihtiyacı vardır. Emir ise Kemal’in Deniz konusunda şüphelendiğini anladığında, gerçeği gizlemek için bütün silahlarını kuşanır.

KARA SEVDA 39. BÖLÜM FRAGMANI

Nihan, Kemal ile Emir’in Deniz üstünden başlayacağı  savaşa karşı kendi tedbirlerini alır. Bir anne olarak, evladının zarar görmemesi için bıçak sırtı kararlar verir. Çok riskli bir ittifak kurar. Bu ittifak, Kemal ile Emir arasındaki dengeyi tamamen değiştirecektir.

Öte yandan Kemal, Emir’le hala görüştüğünü anladığı Zeynep’in karşısına çıkmak için baba evine gider ve sürpriz bir şekilde Ozan’dan geriye kalan mektubu bulur. Mektupta yazanlar, Ozan’ın intiharını Kemal’in gözünde ilk kez şüpheli hale getirir. 

KARA SEVDA 39. BÖLÜM 2. FRAGMANI