Kara Sevda 40. Bölümde Nihan ve Kemal Bir Araya Geliyor?

Magazin 15:58 | 19 Ekim 2016

Star TV'nin başrollerinde yakışıklı jön Burak Özçivit ve güzel aktris Neslihan Atagül'ün oynadığı Kara Sevda dizisinin 40. bölümünde Nihan ve Kemal bir araya mı geliyor?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın çarşamba günü yayınlanacak 40. yeni bölümünde, Nihan’ın Emir için vereceği sürpriz doğum günü partisi izleyenleri çok şaşırtacak.

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan; başrollerinde Burak Özçivit (Kemal) ve Neslihan Atagül'ün, (Nihan) oynadığı Kara Sevda'nın 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

SAVAŞI HIZLANDIRACAK

Deniz’in kendi kızı olmadığına inanan Kemal, yeni bölümde yaşadığı hayal kırıklığıyla savaşını hızlandıracak. Emir'e darbe vurmak isteyen Kemal, Emir'in doğum gününe hiç beklenmedik bir anda dahil olacaktır.

null

SÜRPRİZ HEDİYE

Her dakikası büyük sırların ve hesaplaşmaların tam ortasında geçecek olan bu davetin en renkli şovu ise Nihan'a ait olacaktır. Nihan'ın Emir'e vereceği sürpriz hediye herkesin üstünde yepyeni bir şok etkisi yaratacak.

Nihan’ın verdiği beklenmedik davet, herkes için sürpriz olur. Nihan’ın göz alıcı güzelliği ve hediyesi ile büyülenen Emir, Nihan’ın tuzağına adım adım düşmektedir. Ozan’ın ölümüyle ilgili şüphelerinin peşinden giden Kemal içinse bu davet, peşinde olduğu delile ulaşması için en kritik virajdır.

null

OZAN'IN ÖLÜMÜ AYDINLANACAK MI?

Kemal’in ulaşmaya çalıştığı bu delil, Ozan'ın ölümüyle ilgili ezberleri bozup, Kemal ve Nihan’ı tekrar bir araya getirebilecek mi?

Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda, 19 Ekim Çarşamba saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.