Kıvanç Tatlıtuğ'un Dizisi Cesur ve Güzel Ne Zaman Başlayacak?

Magazin 16:07 | 10 Ekim 2016

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaşacağı Cesur ve Güzel dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı merak konusu oldu.

Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizsiyle geri dönüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Cesur ve Güzel ile ilgili çok fazla söylenti oldu. Dizinin ismi ve ona eşlik edecek oyuncular sürekli değişti. Bir magazin söylentisine göre ilk önce “ Siyah Beyaz” isimli bir dizide oynayacaktı ancak dizinin konusu beğenilmedi ve iptal edildi. Aynı şekilde dizideki partneri Tuba Büyüküstün mafyavari bir dizide oynamak istemedi. Bunun ardından projelenmemiş farklı bir senaryo gündeme geldi. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin ismi Cesur ve Güzel. Dizinin senaristi başarılı senarist Ece Yörenç. En son “Medcezir” ve “Kurt Seyid ve Şura” dizileri yazan ardında da ara veren Yörenç bu projeyle geri dönüyor.

CESUR VE GÜZEL  NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ekim ayına yetiştirilmeye çalışılan diziye İstanbul yakınlarında Durusu ve Çatalca gibi bölgelerde uygun çiftlik ve kasaba görünümlü mekânlar bakılıyor.

null

CESUR VE GÜZEL'İN KONUSU VE KADROSU

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Cesur ve Güzel’in senaristliğini Ece Yörenç yaparken yönetmenliğini Ali Bilgin yapacak. Kıvanç Tatlıtuğ’un yanında dizinin kadrosunda Tuba Büyüküstün var. Kadroda netleşen diğer isim ise Devrim Yakut. Son zamanlarda komedi projelerinde gördüğümüz Devrim Yakut bu dizide Cesur’un annesi rolünde olacak.


null

Dizinin konusu şöyle: "Bir gün 'Cesur' adlı yakışıklı ve etkileyici bir adam büyük şehirden bir kırsal kasabaya gelip yerleşir. Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan 'Süphan' ile yani Tuba Büyüküstün'le tanışır. İki genç arasında tutkulu bir aşk başlar. Ancak her 2 gencin de bilmediği çok şey vardır. Aslında aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir. Büyük aşka bu yüzden aile gölgesi düşer, iki aşığın mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkmasıyla imkânsız bir aşka dönüşür. Araya aile büyükleri girer. Bu arada 'Cesur'un o kırsal bölgeye neden geldiği, merak edilen esrarlı öyküsü de zaman içinde ortaya çıkar.'