Poyraz Karayel 64. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Magazin 18:11 | 14 Ekim 2016

Poyraz Karayel Çarşamba akşamı yayınlanan yeni sezon ilk bölümü ile bomba etkisi yarattı.

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel, yeni sezonu açtı. Başrollerini Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı 'Poyraz Kareyel' 3. sezonun startını verdi. Sezona duygu yüklü bir bölüm ile veda eden dizi 63. bölümü ile ekranlara geldi ve 'Poyraz öldü mü' sorusu yanıt buldu.

Poyraz Karayel'in son bölümünde;

Kendisine yeni bir hayat kurmaya karar veren Ayşegül, Çınar ile nikah masasına oturdu. İmzaların ardından Poyraz'ı karşısında gören Ayşegül büyük bir şok yaşadı.

null

Poyraz Karayel'de akıllara durgunluk veren gelişme! Poyraz, ortaya çıkıyor!

Poyraz Karayel’in ölümünün üzerinden iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın yokluğu en başta Ayşegül olmak üzere herkesi derinden sarsmış, hayatlarını altüst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ise ağabeyinin öldüğüne bir türlü inanmayan, bu takıntısı hem ilişkilerini hem de sağlığını tehdit eden Meltem için endişelidir.

Poyraz’ın yokluğunda dibe vuran Ayşegül karanlık günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. İkili evliliğe doğru ilerlerken Çınar’ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler.

Ancak her şeye rağmen Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler... Taa ki gecenin sonunda beklenmedik o gelişme yaşanana kadar...

İşte beklenen Poyraz Karayel dizisinin 64. bölüm fragmanı: