Rafet El Roman'a 500 Bin Liralık Boşanma Davası

Magazin 14:41 | 26 Temmuz 2016

Bir süre önce ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'le birlikte olduğu ortaya çıkan Ceren Kaplakarslan'ın, Rafet El Roman'dan boşanmak için 500 bin tl tazminat istediği ortaya çıktı.

İlk evliliğinden 3 çocuğu olan Rafet El Roman, Ceren Kaplakarslan'dan yeni bir bebek istemeyince kriz çıkmış, 27 yaşındaki Kaplakarslan birlikte yaşadıkları Almanya'dan Türkiye'ye dönmüştü. Bu sebeple araları uzun zamandır açık olan çift arasındaki ipler Kaplakarslan'ın adının kendisinden 30 yaş büyük Mehmet Ali Erbil ile aşk iddilarına karışmasıyla koptu.

"MAHKEMEYE BAŞVURDUK, BOŞANIYORUZ"

Ceren Kaplakarslan, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadıkları iddialarını yalanlasa da bu olaya sinirlenen Rafet El Roman, 'Mahkemeye başvurduk, boşanıyoruz' açıklamasını yaptı.

"BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU"

47 yaşındaki Rafet El Roman yakın çevresine "Ceren kızlarımla defalarca kavga etti. Annem ve babamla anlaşamadı. Çıkan bu haberler bardağı taşıran son damla oldu. Artık dönüş yok' dedi. Sosyal medyada birlikte çekildikleri tüm fotoğrafları silen El Roman'ın, eşinin tüm eşyalarını İstanbul'a yolladığı, Kaplakarslan'ın ise buna karşılık boşanmak için 500 bin TL tazminat istediği iddia edildi.