Şahan Gökbakar'dan Ezeli Rakiplerine İlginç Gönderme

Magazin 10:10 | 30 Eylül 2016

Halk Bankası’nın reklam yüzü olan Şahan Gökbakar, basın toplantısında diğer reklam yıldızları Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ata Demirer’in kulaklarını çınlattı. 

Beni geçemezler

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Gökbakar, “Ben onlardan ağır basarım, üçünü toplasanız da ağır… Şaka bir yana cüsse olarak demek istiyorum. Rekabet tatlı tatlı olursa güzel oluyor. Fiziken 3’ü toplansa beni geçen olmaz” ifadesini kullandı. 

null

İŞTE ŞAHAN'DAN İNCİLER

-4 çocuk istiyorum. İkinci bebeğimiz yolda… 3 aylık daha cinsiyeti belli olmadı. Oğlum var bir de kızım olsa ne güzel olur. 

- Oğlumda hemen topa girdim, bazı babalar gibi kenara çekilmedim. Altını değiştirdim, sütünü verdim, daha bir sakinleştim. Keşke daha erken çocuk sahibi olsaydım diyorsunuz. 

- Serenay (Sarıkaya) ile Kerem (Bürsin) evime bakmışlar. Biz satma taraftarıyız. Onlar kiralık bakmışlar. 10 odalı istemişler bizimki 9 odalıydı. Serenay evi küçük bulmuş. 

null

- Recep İvedik serisi gittiği yere kadar gidecek. Şu an 5’teyiz, 6’nın hazırlıkları yapıldı bile…. 

- Sıkı bir Instagram kullanıcısıyım. Bir gazete jön aranıyor, jön yok diye haber yapınca Recep’in fotoğrafını koydum. İşte 'jön burada aramanıza gerek yok' diye not düştüm.