Survivor'da Eşi İçin Ağlayan Yattara Kadınlarla Basıldı

Magazin 17:08 | 14 Temmuz 2016

Survivor'a katılarak yeniden popülerliğini artıran eski Trabzonsporlu futbolcu Yattara, yarışmada ailesi için ağladıktan sonra dün gece Reina'da bir grup kadınla eğlenirken yakalandı.

Survivor yarışmasından sonra popülerliği artan eski futbolcu İbrahim Yattara, önceki gün Reina'daydı. Erkek arkadaşıyla geldiği mekanda, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Yattara, alkol sınırını aştı. Plaj kıyafetleriyle eğlenmeye çıkan eski futbolcu, kadınların da göz hapsindeydi.

TAKSİDEN İNEREK KOŞMAYA BAŞLADI

İlerleyen saatlerde Reina'dan iki güzelle çıkan Yattara'nın çapkınlık turu komedi filmlerine döndü. Yanındaki kadınlarla taksiye binen Yattara, flaşlar patlayınca şaştı kaldı. Daha sonra taksiden inerek koşmaya başlayan sempatik futbolcunun panik halleri herkesi güldürdü.

KENDİSİNİ YERLERE ATMIŞTI

Survivor'da ailesinin özlemiyle ağlayıp çok üzülen Yattara'nın bu hali ise sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

ÇOK FAZLA ALDATMA HABERLERİ ÇIKIYOR

İbrahim Yattara, iki çocuğunun annesi ve eşi Aminata Pendessa ile çalkalantılarla geçen bir evliliğe sahip. Türkiye'deki futbol hayatı sırasında birçok kez aldatma haberleri ile gündeme geldi. Sarsıntılara rağmen karısı ile barışan Yattara'nın eşinin bu haberler karşısında ne yapacağı merak konusu.