Survivor Taner'e 15 Kişiden Dayak

Magazin 14:32 | 09 Temmuz 2016

Eski fenomen Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı, Çeşme'de gittiği bir gece kulübünde 15 kişi tarafından dövüldüğünü iddia etti.

İlginç açıklamaları ve sıra dışı hareketleriyle adından söz ettirmeyi başaran Taner Tolga Tarlacı, bu kez dayak yediğini iddia ettiği bir video ile gündeme geldi. Survivor'un eski yarışmacılarından Taner Tolga Tarlacı, kendisine 15 kişinin saldırdığını ileri sürdü. Yüzünün geldiği hali sosyal medya hesaplarından paylaşan Tarlacı, takipçilerini şoke etti.

Videoda anlattıklarına göre; evli olduğunu bilmediği bir kadını taciz ettiği iddiasıyla dayak yiyen Tarlacı, "Gözüm şiş, dudaklarım şiş, burnum şiş. Gece kulübünde saldırdılar. Birisine arkadaşlık isteği attım, evliymiş. 'Niye benim karıma istek attın' dedi. 15 kişi bana çullandı.Yakışıklı olmanın dezavantajı. Yakışıklıysanız kıskanılırsınız ve bu hale getirilirsiniz" şeklinde konuştu.

Taner Tolga Tarlacı, "Önden bir yumruk, kafayı kaldırayım derken arkadan bir yumruk. Bir tane sağlam ben salladım. Sonra daha çok vurmaya başladılar. Alnım yamuldu, inşallah estetik istemez. Telefonumu da kırdılar. İşte görüyorsanız çok kıskanılıyorum. Daha önce de Çeşme de saldırdılar. Çok mahkemem var diye şikayetçi olmadım" ifadelerini kullandı.