Taylor Swift Son 4 Yıldaki 13. Sevgilisinden Ayrıldı

Magazin 17:03 | 07 Eylül 2016

Geçtiğimiz mayıs ayında Met Gala sırasında yakınlaşan ve birlikte oldukları dedikoduları dilden dile dolanan çift, Swift eski sevgilisini terk ettikten iki hafta sonra Rhode Island’da öpüşürken görüntülenmişti. Gündeme bomba gibi düşen bu fotoğraf sonrası ikilinin birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Sonraki 3 ay boyunca Tom Hiddleston ve Taylor Swift neredeyse ayrılmaz ikili oldu. Hayranları onlara ‘Hiddleswift’ dedi. Taylor, Tom’un İngiltere’deki ailesiyle tanıştı, işler ciddiye bindi. Tam evlenecekler mi derken, ayrılık haberi geldi. Tom ve Taylor cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmese de, ikiliye yakın kaynaklar ‘Tom ve Taylor artık romantik olarak işleri yürütemiyorlar ve arkadaş olarak kalmanın daha doğru olacağı inancını taşıyorlar’ şeklinde bir açıklama geldi.

Taylor Swift ve Tom Hiddleston ilişkisinin ilk günlerinde, Swift’in Calvin Harris’in son şarkısı ‘This is What You Came For’u takma isimle yazdığı haberleri çıkmış, Swift bu haberleri doğrulamıştı. Eski sevgili Harris bunun üzerine Twitter’da ‘Eski sevgilini mahvetmek yerine mutlu olduğun yeni ilişkine odaklansan daha iyi olur’ yazmıştı. Tom Hiddleston, ayrılık sonrası yeni Thor filminin çekimleri için Avustralya’ya gitti. İkili, 18 Eylül’de gerçekleşecek olan Emmy Ödül Töreni’nde birlikte kırmızı halıda yürümeyi planlıyordu ancak kaynaklar bu ihtimalin de ortadan kalktığını belirtiyor. 

Ayrılığın sebebi ise, Hiddleston'ın bu ilişkiyi gözler önünde yaşamaktan çekinmemesi. Taylor Swift, bu konuda daha çekimser davranıyor. Ayrılık kararının alan kişi de Swift'in ta kendisi. Taylor Swift ve Tom Hiddleston ayrılığına henüz eski sevgili Calvin Harris cephesinden bir yorum gelmedi.

null