Tolga Çevik'li "Sen Benim HerŞeyimsin" Filminin İlk Fragmanı Yayında

Magazin 18:33 | 11 Ekim 2016

Tolga Çevik'in başrolde yer aldığı "Sen Benim HerŞeyimsin" filminin ilk fragmanı yayınlandı.Yaklaşık iki yıl önce Patron Mutlu Son İstiyor filminde izlediğimiz Tolga Çevik, yılın iddialı yapımlarından Sen Benim Herşeyimsin ile geliyor. 

Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı, Tolga Örnek'in yönettiği Sen Benim Herşeyimsin'den ilk fragman yayınlandı.

YÖNETMEN TOLGA ÖRNEK: "EN SEVDİĞİM FİLMİM"

Alkışlarla biten fragman gösteriminin ardından yönetmen Tolga Örnek: “Hiçbirimizin daha önce çektiği hiçbir filme benzemiyor. Hem duygusal hem komik yanları güçlü olan bir film, farklı bir anlatım tarzı var. Hiç bitmesin istediğim ve iyi ki de yaptım dediğim bir film. En sevdiğim filmim diyebilirim” dedi.

TOLGA ÇEVİK: "HERKES KALBİNİ ALIP SİNEMAYA GİTSİN"

İlk defa kızı Tuna ve oğlu Tan ile beyazperdede yer almanın olmanın heyecanını yaşayan Tolga Çevik: “Bu filmi ilk izlediğimde çok beğenmiştim, filmin teklifi geldiğinde bayıldım, hemen kabul etmek istedim. Tek bir şartım vardı kızım ve oğlumla birlikte oynamak. Filmimizde hem çok güleceğiz, hem çok ağlayacağız. Enteresan bir hikaye. Herkes kalbini alıp sinemaya gitsin” dedi.

Filmde anneyi oynayan Melis Birkan da içinde bulunmaktan çok mutlu olduğu bir proje olduğunu söyledi. Filmin pekçok değerin önemini vurguladığını ve filmde saf sevgiyi anlattıklarını belirtti.

Bir yapımcıyı canlandıran Cengiz Bozkurt da "Ben de kız babasıyım. Hatta 2 kız babasıyım 3. de 2 ay sonra geliyor. Hepimizi duygulandıran bir senaryo oldu.” diyerek duygularını dile getirdi.

The Moments Entertainment yapımı "Sen Benim HerŞeyimsin" filminin konusu ise şöyle: Günübirlik işler ve ilişkilerle hayatını geçiren Sedat, bir gün ansızın eski sevgilisi tarafından kucağına bırakılan bir bebekle baba olduğunu öğrenir. İstanbul'a gelmeye karar veren Sedat, kaderin cilvesiyle ünlü yapımcı Birol ile tanışır ve “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Tüm bu sırada, zoraki baba olmaktan gerçek bir baba olmaya doğru evrilen Sedat, kızı için bir masallar diyarı yaratarak, onu dünyanın gerçeklerinden korumak istemektedir. Annesi yeniden ortaya çıkıncıya dek, Sedat ve kızının hayatı hem masal gibi hem de bol aksiyonlu geçecektir...

null

"Sen Benim HerŞeyimsin", drama ve komedinin birleştiği filmin yönetmenliğini Tolga Örnek yapıyor.

Bir baba kızın hikayesini anlatan filmde ünlü komedyen Tolga Çevik, kendi kızı Tuna ile başrolü paylaşıyor. ´Sen Benim Herşeyimsin´ filminde ayrıca ikiliye Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt, Tuna Çevik, Reha Özcan ve Tan Çevik, Hülya Gülşen, Tuncay Beyazıt, Cem Cücenoğlu, Ali Uyandıran, Emin Mecnunbeyli, Şeniz Kurultay Gürakan, Demet İyigün, Munis Düşenkalkar gibi isimler eşlik ediyor.

"Sen Benim HerŞeyimsin" filmi 9 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak...

İşte "Sen Benim HerŞeyimsin" filminin fragmanı…