Ünlülerin Tacizcisi Kim Kardashian'ı Kalçasından Öpmeye Kalkınca...

Magazin 13:36 | 29 Eylül 2016

1. Ünlüleri etkinliklerde ve kırmızı halıda taciz etmesiyle tanınan Vitalii Sediuk, bu kez Kim Kardashian’ı taciz etti.

2. Ukraynalı gazeteci, annesi Kris Jenner’la birlikte Paris Moda Haftası için Paris’te bulunan Kardashian’ın kalçasını öpmeye çalıştı.

3. Neye uğradığını şaşıran 35 yaşındaki reality şov yıldızı, korku dolu gözlerle kendini tacizciden kurtarmaya çalıştı.

4. Vitalii Sediuk, güvenlik görevlileri tarafından yaka paça yakalandı ve etkisiz hale getirildi.

5. Sediuk’un, Kim Kardashian'ın Paris'te bir restorana gideceğini öğrenince hemen oraya pusu kurduğu öğrenildi.

6. Tam Kardashian fotoğrafçılar ve meraklılar arasından yürüyerek ilerlerken ortaya çıkan tacizci, eğilip Kardashian'ın kalçasını öpmeye çalıştı.

7. Tacizden sonra Instagram hesabında Kim Kardashian’a saldıran kişinin kendisi olduğunu doğrulayan Sediuk, şunları yazdı:

8. “Kalçaları sahte olan Kim’i protesto ediyordum. Onu ve diğer Kardashian klanı üyelerini, onları takip edip körü körüne taklit eden genç kızlar arasında doğal güzelliği popüler hale getirmeleri için cesaretlendiriyorum.”

9. Sediuk, olay anını ise şöyle anlattı: "Dondurmamı yerken bir grup paparazzi ve Kim Kardashian geldi. Onun orada olacağını bilmiyordum. aklıma hızla bir fikir geldi. Bu, benim ünlülere gittiğim değil, ünlülerin bana geldiği anlamına gelmez mi?”

10. Kardashian önceki yıl da yine Paris Moda Haftası'nda Vitalii Sediuk'un saldırısına maruz kalmıştı.

11. Kardeşi Kendall Jenner'ın podyuma çıkacağı bir defileyi izlemeye giden Kardashian ve kocası Kanye West, bir gazeteci ve hayran kalabalığı arasından sıyrılmaya çalıştı. Tam o sırada Sediuk bir anda ortaya çıkıp Kardashian'ın saçını çekti.

12. Kalabalık iyice hareketlenince dengesini kaybeden Kardashian'ı yere düşmekten koruması kurtardı.

13. Vitalii Sediuk, geçtiğimiz hafta süper model Gigi Hadid’i Milano’da taciz etti.

14. ABD'ye girmesi kırmızı halıda yaptığı benzer tacizler yüzünden yasaklanan saldırgan, Milano Moda Haftası kapsamında katıldığı defile çıkışında 21 yaşındaki modeli belinden sarılıp havaya kaldırdı.

15. Bu taciz karşısında şaşkına dönen Gigi Hadid, korumaların araya girmesiyle tacizcinin elinden kurtuldu.

16. Tacizci olay yerinden uzaklaşırken, Hadid de onun arkasından koşarak yetişmeye çalıştı.

17. Kendisini taciz eden adama gereken cevabı vermek istediği öğrenilen süper modeli, koruması kolundan tutarak adamın peşinden gitmesini engelledi.

18. Sediuk, önceki yıl Cannes Film Festivali’nde America Ferrera'nın eteğinin altına girmeye çalışarak olay çıkarmıştı.

19. Avrupa'da adını tam da Kate Middleton ve Prens William'ın düğün töreninin canlı yayını sırasında BBC sunucusuna yaptığı evlilik teklifiyle duyurmuştu.

20. Venedik Film Festivali sırasında düzenlenen bir basın toplantısında Madonna'ya en nefret ettiği çiçek olan ortanca veren Sediuk, Altın Küre Ödül töreninde tam da kırmızı halı geçişine hazırlanan Bradley Cooper'ın dizlerine kapandı.

21. Bir Grammy töreninde tam Adele ödülünü alacakken sahneye fırlayan tacizci, 'Siyah Giyen Adamlar' filminin galasında başrol oyuncusu Will Smith'i öpmeye kalkıştı.

22. Bir galada Leonardo DiCaprio’yu, bir başkasında da Miranda Kerr’i taciz etti.