Yüksek Sosyete 16. Bölüm Fragmanları Yayınlandı

Magazin 15:39 | 12 Ekim 2016

Yüksek Sosyete 16. bölüm fragmanıyla sevenleriyle buluşuyor. Star TV'nin başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen dizisi Yüksek Sosyete, yeni bölümüyle Perşembe akşamı ekranlarda olacak. 

Dizinin yeni bölümünde heyecanlı dakikalar yaşanacak. Peki, Yüksek Sosyete'nin 16. bölümünde neler yaşanacak? 

null

Star TV ekranlarının nefes kesen dizisi Yüksek Sosyete 16. bölüm fragmanıyla Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Sevilen dizinin nefes kesen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı hemen yayınlanmıştı. Sevilen dizinin yeni bölümünde hareketli dakikalar yaşanacak. Cansu ve Kerem arasında esen soğuk rüzgarlar dinecek mi?

İşte, Yüksek Sosyete 16. bölüm fragmanları.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cansu ve Kerem arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Kerem'in ona ihanet ettiğini düşünen Cansu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Sude ise; Kerem ve Cansu'nun arasında esen soğuk rüzgarları lehine çevirmeyi başarır. Mert; Kerem'in Oliva'daki son günü için bir sürpriz hazırlamaktadır ancak Sude'nin bütün dengeleri değiştirecek daha büyük bir sürprizi vardır. Ece ve Mert kavuştuklarını düşündükleri anda aşklarının önünde en büyük engel olan Bedia ile karşı karşıya gelirler. Diğer yandan Süreyya'ya olan aşkını itiraf eden Levent onun bir seçim yapmasını ister. Ancak Metin'le ilgili bambaşka bir problem Süreyya'yı beklemektedir.