Zeynep Ilıcalı'dan Acun'a: Allah Vicdan Rahatlığı Versin

Magazin 11:08 | 30 Ağustos 2016

Bir süre önce Acun Ilıcalı ile 10 yıllık evliliklerini noktalayan Zeynep Ilıcalı, eski eşine imalı bir göndermede bulundu.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde iki kızının annesi ve 19 yıllık hayat arkadaşı Zeynep Ilıcalı’dan boşanmıştı. Boşanma sonrası sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile olan ilişkisini saklamayan Ilıcalı’ya eski eşinden manidar bir paylaşım geldi.

Başta ilişkilerini gizleyen Ilıcalı ve Subaşı çifti, boşanma sonrası birlikte poz vermekten çekinmiyor. Ünlü çift boşanma sonrası birlikte çıktıkları Çeşme tatilinden döndü ve Subaşı, kızını babasına emanet ederek, festival için San Francisco’ya gitti.

PAYLAŞIM ÇOK İMALI

null

Boşanma sonrası sessizliğini koruyan Zeynep Ilıcalı ise, dün manidar bir paylaşım yaptı. Zeynep Ilıcalı’nın ‘Allah vicdan rahatlığı versin’ yazılı notu, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na ithafen paylaşıldığı düşünüldü.

Tüm fotoğrafları yoruma açık olan Zeynep Hanım, bu paylaşımını yorumlara kapattı.

“ÖNCE KENDİNİ SEV!”

First! You should go and love yourself! #oncekendinisev #negatifliktenuzak #sukret #sev #pozitifol #iyiinsanol #kotuluktenuzak #kotudusunmektenuzak #baskalarinikotulemektenuzak #herseyguzel #herseydahadaguzelolacak #oncekendinisev !

null

Bunun üzerine Subaşı da Instagram hesabından, ‘Öncelikle, sen git ve kendini sev’ yazılı fotoğraf paylaştı.