Beşiktaşlı Taraftar Fenerbahçe'yi Trolledi

Spor 15:54 | 23 Ağustos 2016

Fenerbahçe kulübüne 1 tlyi ben gönderdim arkadaşlar eğlence amaçlıydı koskoca kulüp beni ciddiye alıp açıklama yapıyor ne dersin :)

Mustafa Kaan Ünal isimli bir Beşiktaşlı taraftarı, Fenerbahçe'yi 1 lirayla trolledi.

Ünal, "FETÖCÜ FENER'E HİMMET PARASI" notuyla Fenerbahçe'ye 1 lira gönderdi. Paranın Fenerbahçe'ye ulaşmasının ardından sarı lacivertli kulüp “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla bir açıklama yayınladı.

Olayın ortaya çıkmasının ardından ise Beşiktaşlı taraftar Mustafa Kaan Ünal, resmi Twitter hesabından; "Fenerbahçe kulübüne 1 tlyi ben gönderdim arkadaşlar eğlence amaçlıydı koskoca kulüp beni ciddiye alıp açıklama yapıyor ne dersin :)" açıklamasını yaptı.

https://twitter.com/mstfknnl/status/768061835052519424


Fenerbahçe, olay hakkında şu açıklamayı yayınladı:

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

null