Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya İlan-ı Aşk

Spor 22:35 | 08 Ağustos 2016

Sezon başında Fenerbahçe'den İtalyan devi Inter'e transfer olan milli futbolcu Caner Erkin, oyuncu Şükran Ovalı'ya instagram üzerinden ilan-ı aşk etti.

null

Fenerbahçe'den İtalya'nın Inter takımına 2 milyon euro karşılığında transfer olan Caner Erkin, Şükran Ovalı ile olan birlikteliğini artık gizlemiyor. Erkin önceki gün 31 yaşındaki Ovalı'nın Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına kalp ve tek taş emojisi koyarak aşkını ilan etti. 27 yaşındaki futbolcunun bu paylaşımı evlilik teklifi olarak yorumlandı. İkili iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmadı.nullAsena Atalay ile boşanan Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile birlikteliği magazin gündemine düşmüş ancak Ovalı bu habarleri yalanlamıştı. Daha sonra Ovalı, Erkin'in 2.7 milyon TL değerindeki Dodge Challenger SRT özel üretim aracıyla Bebek'te görüntülenmişti.

null

İzmirli oyuncu Şükran Ovalı Bez Bebek, Behzat Ç.,Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa, Şeref Meselesi ve Paramparça gibi birçok dizide rol aldı. Ovalı daha önce meslektaşları Hakan Kurtaş ve Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşklarla gündemine gelmişti.

Caner Erkin 26 yaşındaki Asena Atalay ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimz ay sonlandırdı. Erkin'in evliliğinden Çınar isimli 5 yaşında bir oğlu var.

null