Fenerbahçe Valbuena İçin Harekete Geçti

Spor 16:54 | 05 Ekim 2016

1. "Valbuena yazın gitmek gitmek için uğraşmıştı" diyen Houiller, "Bir Türk kulübüyle anlaşmıştı ama ailesi ülkedeki durumdan dolayı gitmek istemedi. O durumda Türkiye'ye gitmek istememeleri de anlaşılır bir şeydi, takımda kaldı" ifadelerini kullandı.

2. Ayrılmak için bir fırsat bulursa ve istediği gibi bir teklif olursa gidebilir," diyen Houiller, "İstediği gibi bir teklif bulamazsa takımda kalacaktır" dedi.

3. "Valbuena yazın gitmek gitmek için uğraşmıştı" diyen Houiller, "Bir Türk kulübüyle anlaşmıştı ama ailesi ülkedeki durumdan dolayı gitmek istemedi. O durumda Türkiye'ye gitmek istememeleri de anlaşılır bir şeydi, takımda kaldı" ifadelerini kullandı.

4. Ayrılmak için bir fırsat bulursa ve istediği gibi bir teklif olursa gidebilir," diyen Houiller, "İstediği gibi bir teklif bulamazsa takımda kalacaktır" dedi.

5. Houiller'nin Valbuena'nın yaz aylarında bir Türk kulübüyle anlaştığını belirtmesi akıllara Fenerbahçe'yi getirirken, Ocak ayı için açık kapı bırakması Fransız oyuncunun ülkemize gelme ihtimalinin olduğunu hatırlattı.