Napoli - Beşiktaş Maçı Saat Kaçta Hangi Kanalda

Spor 18:46 | 19 Ekim 2016

Şampiyonlar Ligi 3. haftasında oynanacak Napoli - Beşiktaş maçı TSİ 21.45'de başlayacak. San Paolo Stadyumunda oynanacak mücadele Tivibuspor kanalından naklen yayınlanacak.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi B Grubu üçüncü maçında Napoli ile karşı karşıya geliyor. Napoli-Beşiktaş maçı 19 Ekim 2016 Çarşamba günü (bugün) (TSİ) saat 21.45'te başlayacak. Stadio San Paolo Stadyumu'nda Rusya Futbol Federasyonundan Sergei Karasev'in yöneteceği mücadele Tivibu Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Karasev'in yardımcılıklarını Anton Averianov ve Tikhon Kalugin yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Aleksei Lebedev olacak.

null

BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR İÇİN KEMER ÖNLEMİ

Siyah-Beyazlı taraftarlar Napoli-Beşiktaş maçı için görevlendirilen Türk Polise; Napoli taraftarları da İstanbul'a geldiğinde aynı uygulama ile karşılaşacaklar mı sorusuna evet cevabı alınca kemerlerini çıkardıktan sonra tribünlere girmeye başladılar.

Stada girecekleri noktada toplanan Beşiktaşlı taraftarlar geniş çaplı bir şekilde aranırken, siyah-beyazlılardan kemerlerini de çıkarmaları istendi. Bu duruma itiraz eden bazı taraftarlar ile İtalya polisi arasında gerginlik yaşandı. O noktada maç için görevlendirilen Türk polislerden 1'i de bulunuyordu. 

Siyah-Beyazlı taraftarlar Napoli-Beşiktaş maçı için görevlendirilen Türk Polise; Napoli taraftarları da İstanbul'a geldiğinde aynı uygulama ile karşılaşacaklar mı sorusuna evet cevabı alınca kemerlerini çıkardıktan sonra güvenlik koridorunu aşıp tribünlere girmeye başladılar. (DHA)