Olay Adam Selçuk İnan Konuştu

Spor 10:17 | 15 Eylül 2016

Galatasaray'da Kayserispor maçının devre arasında oyundan alınan, Çaykur Rizespor maçında ise yedek kalacağı iddia edilen Selçuk İnan, çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

Galatasaray’ın orta sahasında forma mücadelesi had safhaya ulaştı. Yeni isimler Tolga Ciğerci ve Nigel de Jong'un gelmesinin ardından çok kaliteli, güçlü ve alternatifli bir orta sahaya sahip olan sarı-kırmızılı takımda büyük savaş yaşanıyor. Çekişmeden en çok Riekerink memnun olurken; takımın kaptanı Selçuk İnan, Tolga ve De Jong'la rekabetten korkmadığını belirtti.

ÖNEMLİ OLAN TAKIM

Levent Nazifoğlu veMehmet Özbek gibi sürekli Florya'da takımı kollayan isimler, bu forma savaşının takımda ayrışmalara, küsmelere yol açmaması için yüksek efor sarf ediyor. Kaptan Selçuk ise bu rekabetin Galatasaray'a yarayacağını belirtti. Kaptan, ikili ile yaptığı görüşmede forma savaşından çekinmediğinin altını çizerken, “Yedek kalmaktan da gocunmam. Önemli olan biz değil, takımımız” diye konuştu.

Galatasaray’da yaşanan tatlı rekabete Hamit Altıntop'ta katıldı. Kayserispormüsabakasının sonlarına doğru De Jong'un yerine dahil olan deneyimli oyuncu, formasını geri kazanmak için var gücüyle çalışıyor.