Ozan Tufan'ın Başı Bu Kez Belada

Spor 14:54 | 04 Eylül 2016

Bursaspor'da oynadığı sırada şimdilerde Beşiktaş'ta oynayan Dusko Tosic'in eşiyle ilgili attığı bir tweet nedeniyle sosyal medyada alay konusu olan Ozan Tufan'ın başı belada.

"TOSIC'IN KARISI NE ÖYLE BE"

Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra sosyal medyada Twitter adresindeki eski tweetlerin, retweet edilmesiyle zor anlar yaşayan ve birçok ilginç tweeti ortaya çıkan Ozan Tufan'ın hiç şüphesiz attığı en ilginç tweet, o dönem Gençlerbirliği, şimdilerde ise Beşiktaş'ta oynayan Sırp oyuncu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa ile attığı tweetti.

null

Söz konusu olaydan sonra Twitter hesabını kapatan yıldız oyuncu, sadece Instagram kullanmaya başladı.YİNE YAPTI YAPACAĞINI

Olayın üzerinden 1 yıl geçmesinin ardından Ozan Tufan bu kez Instagram'da büyük bir hataya imza attı. Yıldız oyuncu, Tosic'in eşinin fotoğrafını bu kez de Instagram'da beğenince sosyal medya sallandı. 

null

Bu olayın da çok kısa bir süre içinde ortaya çıkmasının ardından, bu kez de Instagram hesabını kapatan Ozan Tufan'ın başı bu kez belaya girdi.

JELENA TWITTER'DA PAYLAŞTI

Olayın Türk medyasında büyük yankı uyandırması Sırp medyasının da ilgisini çekti ve ülkenin yüksek tirajlı gazetelerinden telegraf.rf, internet sitesinden olayı okuyucularıyla paylaştı. Olayın baş kahramanlarından Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa da haberi resmi Twitter sayfasından paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ise Ozan'ın başı bu kez gerçekten belada diye yorumlar yaptılar.

null