DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Dönüşüm Konferansı 6 Aralık'da

Teknoloji 18:15 | 06 Ekim 2016

DataCenterDynamics (DCD)'nin bu yıl 7.'sini düzenleyeceği ve Türkiye'nin önde gelen CIO ve CTO'larının katılacağı DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Dönüşüm Konferansı 6 Aralık'da İstanbul'da yapılacak.

KONFERANS HAKKINDA

DataCenterDynamics (DCD), Türkiye pazarının yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa’nın bilgi işlem profesyonellerini bir kez daha ayni platformda DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Donusum Konferansi ile bir araya getiriyor.

Türkiye Avrupa ve Asya arasındaki coğrafi konumu ve gelişen digital ekonomisi ile bölgenin bilişim alanında lideri olma yolunda ilerliyor. Bu yıl DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Donusum Konferansi bölgedeki bulut ve veri merkezi altyapısı geleceğini daha geniş bir şekilde ele alacak. Bulut, IoT ve Akıllı Şehirlerin oneminin artmasiyla birlikte,Turkiyede BT altyapi gereksinimlerini destekleyen veri merkezi ihtiyaclarina yukselen bir talep olusmaktadir.

Farklı konferans konu başlıkları ile DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Donusum Konferansi yerel ve bölgedeki uygulayicilarla birlikte tesis seviyesinden, sanal makina ve Bulut altyapisi uzmanlarina kadar bir çok BT profesyonelini bir araya getiriyor.

Büyüyen Türkiye pazarıyla kullanılan yeni teknolojilerin, yasanılan zorlukların ve başarı hikayelerinin paylaşıldığı benzersiz bir platform olacaktir.

DCD Veri Merkezi ve Bulut'a Donusum Konferansi7’nci yılında son kullancılara ücretsiz.