Telefonunuzu Poke Topu İle Şarj Edin

Teknoloji 15:08 | 22 Temmuz 2016

Pokemon GO gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Çıkışından bu yana dillerden ve telefonlardan düşmeyen oyun için geliştirilen aksesuarlar ise büyük ilgi ile takip ediliyor.

Günümüzün en popüler oyunu olan Pokemon GO, her geçen gün farklı bir olayla karşımıza çıkıyor....

Oyunun en büyük sorunlarından bir tanesi GPS odaklı olması sebebiyle telefonların bataryasını çabuk tüketiyor olması. Oyuncuların en çok şikayet ettiği bu durum karşısında Powerbank'lerin satışları da yükselmiş durumda.

Bu şarj sorununu fırsata çevirmeyi başaran MagicalSuperStore rumuzlu satıcı kendi Poke Topu tasarımlı harici şarj cihazını üretti. Ardından ürüne gelen yoğun ilgi ve talep sayesinde de satışını yapmaya başladı.

Ürün tasarımları birebir Poke Topu boyutunda. 5.300 mAh kapasiteyle gelen ürün ile cep telefonunuzun şarjını yaklaşık 2 kez tamamen doldurabilirsiniz. 2.1 amperlik bir akım üreten cihazın üzerinde 2 farklı led göstergesi mevcut. Bunun yanı sıra ürün üzerinde herhangi bir yere ya da çantanıza asmak için kanca sistemi bulunuyor. 

Pokemon GO'yu sıklıkla oynadığını ve sürekli şarj sıkıntısı çektiği için böyle bir ürün geliştirdiği anlatan satıcı gösterilen ilgiden hayli memnun. San Francisco'da kendi stüdyosunda ürettiği ürünleri şuan tüm dünyaya kargolayabiliyor. 

Ürünün fiyatını 40 dolar olarak belirleyen satıcı tamamen el yapımı olan bu harici şarj cihazlarının özel olduğunu ve fiyatını hakettiğini söylüyor. Ayrıca ürünün Nintendo ve Pokemon markaları ile herhangi bir bağı olmadığını da ekliyor. 

Bu özel tasarımlı şarj cihazından sipariş vermek isterseniz buraya tıklayarak satıcının sayfasına gidebilirsiniz.